Innowacja-Edukacja.Cykl spotkań edukacyjnych.

To cykl edukacyjnych spotkań dotyczący nowych technologii, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Chcesz zrozumieć technologie, które nas otaczają, zobaczyć, jak działają? Zapraszamy do Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Zapraszamy na spotkania dotyczące nauki i nowych technologii oraz innowacji, które zmieniają współczesny świat. Na spotkaniach będziesz mógł poznać świat technologii, który Cię otacza oraz rozwiniesz swoje kompetencji cyfrowe przydatne właściwie w każdej dziedzinie życia, teraz i w przyszłości.

 

 

 

W ramach cyklu przewidziane jest dziesięć spotkań. Składać się będą z interaktywnych prelekcji, spotkań i wykładów połączonych z pokazami nowych technologii. Po prelekcjach odbywać będą się warsztaty dla chętnych osób nawiązujące do tematyki prelekcji. W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli eksperymentować, doświadczać i uczyć się korzystania z nowych technologii, tak aby jak najlepiej je zrozumieć.

Prowadzeniem wykładów i warsztatów zajmą się zaangażowani prowadzący – edukatorzy, trenerzy, animatorzy, którzy pracują na co dzień z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w ramach Centrum Kompetencji Cyfrowych EDUKACJA 3.0

W ramach spotkań odbędą się wykłady i warsztaty dla dzieci (od 7 lat do 14) i młodzieży (od lat 15 do 18) oraz wykłady i warsztaty dla osób dorosłych.