Zgłoś się na bezpłatne warsztaty KIS Design JAM v.2

KIS Design Jam- już druga edycja warsztatów opartych o metody design thinking i service design. Wydarzenie będzie prowadzone w metodyce service design / design thinking, które doprowadzą do wypracowania pomysłów, które rozwiążą aktualne problemy społeczne. W ramach warsztatów uczestnicy mają poznać wszystkie aspekty danej sytuacji i na podstawie jej znajomości, stworzyć rozwiązania, które będą prowadzić do zamierzonego celu.

Dołącz do kreatywnego projektu poszerzającego horyzonty, wiedzę i kompetencje, a także spotkaj praktyków i ekspertów z dużych korporacji oraz organizacji publicznych. Poznaj zasady uniwersalnego projektowania i dowiedz się jak wdrożyć je w swoim codziennym życiu, pracy, szkole lub firmie. Rozpoczynając od postawionego problemu poprzez zespołowe opracujesz pomysł na konkretny produkt lub usługę, który pozwoli na jego rozwiązanie. Dla najlepszego zespołu przewidywana jest nagroda pieniężna. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe.

Termin i miejsce wydarzenia: 31 maja 2022 r. w siedzibie Marki ORANGE w Warszawie, al. Jerozolimskie 160.  Zapisy do 23 maja 2022 r. !!

Liczba miejsc jest ograniczona – 30 miejsc.

Zgłoszenia należy dokonać przez formularz zgłoszeniowy