Zgłoś się do nas ze swoim projektem i rozwiń go w rentowny biznes.

Home Pomysły w inkubacji-runda II

Gorsety ortopedyczne Embrace Yourself
Modułowy gorset ortopedyczny, składający się z drukowanych 3D części dopasowanych do skanu 3D pacjenta oraz prefabrykowanych elementów łączących te części.

Znajdź pomysł na siebie
Kurs online w oparciu o warsztaty. Pomoc młodym osobom w kreowaniu  własnej przyszłości. Co ważne, pomysł ten jest ich, autentyczny i pochodzący z serca. Ponadto jest oparty o ich predyspozycje, wartości i zainteresowania.

Środek piorący dedykowany do plam z krwi menstruacyjnej
Receptury na środek piorący w postaci żelu, który byłyby środkiem dedykowanym do plam z krwi menstruacyjnej. Płyn ten dostępny byłby w butelkach o pojemności 200 ml oraz 100 ml, by można je było zabierać wraz ze środkami higieny osobistej (podpaski, tampony) w czasie miesiączki, ze sobą np. w torebce, plecaku.

VSELL – Platforma Społecznościowa do Celów Handlowych
Miejsce łączące handel w sieci z cechami społecznościowymi. Portal, który skupia wszystkie nasze potrzeby zakupowe w jednym miejscu.”

Saltuarium
Technologia wytwarzania oraz produkt tej technologii, czyli sól – produkt składający się głównie z chlorku sodu w postaci sypkiej (proszek), który może być stosowany wszędzie tam, gdzie stosuje się konwencjonalną sól kuchenną: branża spożywcza, kosmetyczna i inne. Proponowany produkt różni się od konwencjonalnej soli składem chemicznym i obok sodu i chloru, posiada również inne pierwiastki, między innymi żelazo i wapń.

 

FreeDom
Niezależne i samowystarczalne podróżowanie. Nocleg w dowolnie wybranym miejscu – “caravaning”.

EveryGame4Posture/Play4Posture
System EMG DLA GRACZY:- Dzieci w wieku wczesnoszkolnym gracze z wadami postawy. Chętni do grania, niechętni do ćwiczeń.

Smart Relax Team
Innowacyjna metoda oceny diagnostyki i terapii pacjenta ortopedycznego.

GROIS
Giełda roślin ozdobnych i sadowniczych.

 

Hub-RAS
Tworzenie hub-ów producenckich przy akwakulturach RAS, etap I – hybrydowy model akwakultury wraz z przetwórnią.

Edukajka
Cyfrowa platforma edukacyjna oparta na metodzie game-based learningu.

PolyBas
Pomysł skierowany do przemysłu agrotechnicznego, w którym pospolite materiały, takie jak folie pryzmowe warto zastąpić materiałami biodegradowalnymi.

FIRETONE
urządzenie, wykorzystywane w przekazie live stream, które będzie emitowało obraz w czasie rzeczywistym dopasowując się do muzyki danego artysty, przekazu muzycznego.

TOXYTONE
Powłoki nano na tekstyliach w praktycznym użytkowaniu streetwearu.

Tajemnica ciemności

Pomysł zakłada zachęcenie osób widzących do integracji z osobami niewidomymi poprzez niewidzialne wystawy, aby osoby widzące wczuły się także w rolę osób niewidomych.

NIE KUPUJ WYDRUKUJ
Rozwiązaniem będzie stworzenie sieci sklepów dystrybuujących drukarki 3D wraz z serwisem. Wprowadzenie drukarek 3D do szkół będzie doskonałą dźwignią branżową promującą drukarki 3D które posłużą się w rozwoju każdej dziedziny życia młodych Polaków.

POTOTU
Aplikacja na której można wysłać zapytanie w danym rejonie np. gdzie kupię strój Mikołaja. Osoba szukająca ustala obszar w jakim szuka i wysyła pytanie. Po drugiej stronie są lokalni sprzedawcy. Taki sprzedawca mający aplikację bardzo łatwo konfiguruje to jakich pytań nasłuchuje.

Kwiat Torunia
 Pomysł zakłada  przemysłową uprawę kwiatów. Wielohektarowe plantacje, na których kwiaty rosną pod dyktando człowieka i każdy egzemplarz tej samej odmiany wygląda identycznie, jakby był klonem, nie mają wiele wspólnego z naturą.

Ecotimeshower
System oszczędzania wody w trakcie kąpieli prysznicowej.

Aplikacja sprzedażowa
aplikacja sprzedażowa ułatwiająca kontakt producent – odbiorca hurtowy (profesjonalny). Składa się z modułu producenta oraz modułu odbiorcy hurtowego. Producent ma możliwość zawrzeć wszystkie istotne parametry swoich produktów, logistyki oraz ruchu opakowań.

Lawlo&Taxlo
Platforma Legal-Tech łącząca prawników z klientami, market place i społeczność tworzona przez prawników z pasją i misją.

 

Przystawka pisuarowa
Przystawka pisuarowa- ograniczająca zużycie wody, która mogłaby być zamontowana do każdej toalecie. 

Skip to content