Zgłoś się do nas ze swoim projektem i rozwiń go w rentowny biznes.

Home Pomysły w inkubacji Runda III
 • SUNWATER kettle&table to urządzenie grzewcze solarne, znajdujące zastosowanie do ogrzewania i gotowania energią słoneczną płynów i potraw.
 • Pomysł dotyczy produkcji innowacyjnej klamry stosowanej w pasach bezpieczeństwa, dzięki której użytkownik (pasażer/kierowca) będzie miał możliwość uwolnić się z pojazdu w przypadku wypadku, skutkującego zablokowaniem tradycyjnego mechanizmu rozpinania pasów.
 • Rozwiązaniem jest orteza kręgosłupa zrealizowana w technologii druku 3D.
 • Interaktywna platforma edukacyjna dla branży tworzenia gier komputerowych, dostępna jako aplikacja webowa oraz aplikacja mobilna na systemy Android i iOS. Platforma ta będzie zawierała treści szkoleniowe pozwalające na naukę tworzenia gier komputerowych oraz mobilnych (w tym VR i AR) zarówno od zera, jak i na szlifowanie istniejących umiejętności.
 • Platforma Smart, popularyzująca innowacje w biznesie, miejscach pracy, życiu codziennym, przestrzeni domowej, odżywianiu, edukacji i rozwoju. Koncepcja kreowania świata przyszłości tu i teraz opiera się na łączeniu tych unowocześnionych elementów po to, abyśmy dokonywali bardziej zsynchronizowanych, świadomych wyborów i dzięki temu stawali się nie tylko mądrzejsi, ale też bardziej zaradni i efektywni.
 • Rozwiązanie o roboczej nazwie #SLRmapp (Systematic Literature Review (M)application) to platforma internetowa umożliwiająca automatyczną syntezę setek artykułów naukowych. Synteza ta będzie polegała na analizie zmiennych występujących artykułach i prezentacji wyników w formie jednej, czytelnej i szczegółowej mapy.
 • Platforma internetowa zielonoenergetyczni.pl. Umożliwiać będzie ona dostęp do ofert sprzedawców i wytwórców tej energii, tworzenie społeczności prosumentów wirtualnych oraz zakup rozwiązań technologicznych do własnej produkcji zielonej energii (np. fotowoltaika, turbiny wiatrowe). Stanowić będzie dodatkowo bogate źródło informacji o zielonej energii.
 • Element wspomagający pracę wioseł np. w łódkach, kajakach.
 • SELF POST skrzynka typu paczkomat, skierowana do indywidualnego odbiorcy.
 • Projekt APOSpiele to szereg pomysłów i idei związanych z projektowaniem gier. To gra dla 2-4 graczy, która posiada angażującą, dwupoziomową mechanikę (kategoria gry: abstract strategy, mechanika: pattern building), niski próg wejścia do gry i łatwe do wytłumaczenia zasady (gra z kategorii „easy to learn, hard to master”).
 • Oprogramowanie umożliwiające przesyłanie opracowanych danych, plików, map, system zarządzania aplikacją. Aplikacja skierowana do użytkowników zaangażowanych w produkcję filmową na zasadzie licencji, udostępnianej poszczególnym podmiotom na poziomie ich zaangażowania w projekcie.
 • Platforma internetowa, która w jednym miejscu zrzeszałyby tysiące studentów chętnych podjąć swoją pierwszą zawodową pracę (staż) jak i pracodawców, którzy to miejsce pracy by oferowali.
 • Rozwiązanie to hybrydowy system wspierania dobrostanu i kompetencji miękkich wśród pracowników wiedzy. Chcielibyśmy, aby składał się z komponentu wdrożeniowego – aplikacja mobilna oraz popularyzatorsko-promocyjnego – szkolenia i warsztaty rozszerzające ofertę aplikacji. Aplikacja mobilna SCIENCE ZEN ma pełnić funkcję samodiagnozującego narzędzia, które pomoże odzyskać nadszarpnięty potencjał lub podpowie gdzie warto zgłosić się po specjalistyczną pomoc.
 • Rozwiązania z zakresu dostarczania żywic fotoutwardzalnych przeznaczonych do druku 3D w technologiach SLA i DLP, które znajdują zastosowanie w procesach szybkiego prototypowania.
 • SmokeOut to połączenie współpracujących; aplikacji mobilnej i produktu (smart pudełka na papierosy), pomagające osiągnąć wybrany z celów: całkowite rzucenie palenia, jego ograniczenie, kontrolowanie lub zmierzenie. Pomoc ma charakter: -Automatycznego monitoringu postępów -Asysty w stawianiu małych kroków w walce z nałogiem tytoniowym. Analiza zebranych danych, ma pomóc celnie sugerować użytkownikowi zobowiązania, według których pracować będzie pudełko, blokując/ utrudniając dostęp do papierosów.
 • Rozwiązaniem jest trójkołowy pojazd elektryczny, zadaszony, przystosowany do poruszania się w środowisku miejskim. Pojazd składa się z otwieranej przedniej szyby, obracanego fotela, który ułatwia wysiadanie, zmienny rozstaw osi.
 • Rozwiązaniem jest aplikacja, dostępna na urządzenia typu: smatfony, tablety, komputery itp. W aplikacji, zespół redaktorów będzie codziennie starannie dobierać jakościowe, cenne i mądre treści z wiodących publikacji krajowych i światowych, które będą przekształcane w podcasty, których będzie można słuchać w dowolnym miejscu i czasie.
 • Uniwersalnie Adaptowany Hak do maszyn rolniczych ma dawać gwarancję dopuszczalności użytkowania na drogach publicznych przyczep o niskim zawieszeniu spełniając wymogi TDT (obciążenie) i homologacji (brak możliwości podpięcia instalacji elektrycznej oświetlenia – światła hamowania, cofania, kierunkowskazy).
 • Pomysłem jest – Automatyczny inteligentny tłumacz – tłumaczenie językowe w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji.
 • onlySkills to platforma odwróconej rekrutacji dla branży IT zawierająca testy umiejętności i anonimowe dane o wynagrodzeniach. Kandydaci rejestrujący się na platformie mogą oprócz przedstawienia oczekiwań wobec przyszłej pracy, jak na obecnie dostępnych platformach odwróconej rekrutacji, rozwiązywać testy i zadania programistyczne i w ten sposób prezentując swoje umiejętności.
 • Projekt FEPS Float Elecric Platform System Projekt ma na celu uzupełnienie dziedziny małych elektrowni wodnych.
 • Rozwiązanie jest syntezą innowacji technicznych i społecznych. Bazuje na platformie społecznościowej, do której każdy może dołączyć i tworzyć swój własny profil ekowolontariusza. Osoba rejestrująca się w serwisie dla ekowolontariuszy będzie miała dostęp do kalendarza oraz mapy aktywnych eventów sprzątania świata.
Skip to content