Stojak do segregacji śmieci

Cztero-komorowy stojak do segregacji śmieci mieszczący się pod każdy zlewozmywak w każdej kuchni, jego wymiary odpowiadają wymiarom kosza na śmieci.

GRY RELACYJNE – interaktywny system narracji

Narzędzie -gry relacyjne (bot narracyjny, dystrybutor treści-narracji/inteligentna przestrzeń komentarza) kierowany do różnorakich rodzajów publiczności (widowni): widzów Platform VoD, szkolnych uczniów, klientów handlu e-commerce, mieszkańców miast.

UVC HAND DESINFECTOR czyli szybką, potrójną dezynfekcja rąk 

UVC HAND to urządzenie mobilne do dezynfekcji. Są to dozowniki płynów dezynfekcyjnych, specjalny zestaw rękawic do bezkontaktowego nakładania na dłonie oraz detektory UVC, które w kilkanaście sekund mają za zadanie głęboką dezynfekcję wewnętrznych części rękawic.

Tokenon

Pomysł polegać będzie na stworzeniu innowacyjnego przedsiębiorstwa obsługującego w całości pozyskanie kapitału w drodze emisji papierów wartościowych poprzez zapisywanie ich w łańcuch blockchain.

Grafanti

Platforma integrująca zleceniodawców (właścicieli sklepów e-commerce: osoby fizyczne i prawne) z projektantami w celu realizacji zamówień na wizualizacje wartości, cech lub funkcji produktów.

Foodtaster

Socialowo-gastronomiczna aplikacja mobilna gdzie możemy oceniać konkretne dania w restauracjach oraz śledzić aktywność kulinarną naszych znajomych i innych znanych osób.

WindCraft

Kompaktowa, kompletna przydomowa elektrownia wiatrowa o mocy nominalnej 1.5 kW z możliwością montażu do istniejących obiektów budowlanych lub dedykowanego wolnostojącego masztu niezwiązanego trwale z gruntem.

Naładuj.pl

Serwis agregujący informacje o stacjach ładowania wszystkich operatorów, ale także pojedynczych stacji należących do samorządów, firm i osób prywatnych gotowych udostępniać je innym użytkownikom.

Dżo

Wermikompostownik ”Dżo” jest to kompostownik, gdzie proces rozkładu zachodzi za pomocą dżdżownic, które przerabiają bioodpady w biohumus.

Gra edukacyjna “Jiusttice”

Gra komputerowa do edukacji Prawa Rzymskiego skierowana do studentów Prawa.

Wyłącznik nadprądowy z gniazdem pomiarowym

Łącznik pomiarowy, służący do oszczędzania energii elektrycznej.

Aplikacja PayGast — innowacyjna i bezpieczna restauracja jutra już dziś.

Stworzenie specjalnej aplikacji do obsługi klientów branży gastronomicznej. W której będzie można oznaczyć stolik, pobrać menu, zamówić danie. Ograniczając przy tym liczbę kontaktów na linii klient-kelner, w dobie epidemii.

Pet Vending System 

Przedmiotem pomysłu jest wprowadzenie na rynek sieci automatów vendingowych sprzedający produkty dla zwierząt domowych – głównie karmę dla psów i kotów.

Panacea

Aplikacja mobilna, w której Użytkownik będzie: – przechowywał i aktualizował informacje o swoim stanie zdrowia (choroby, historia leczenia, przyjmowane lekarstwa, alergie etc.) – oraz monitorował swoją aktywność fizyczną, dietę, parametry i samopoczucie.

LAVENDER TIME

Kabina służąca do relaksacji i odstresowania się w ciągu dnia.

VRBooks

Przestrzeń w VR, która wspomagałaby i wzbogacała o doznania wizualne i interakcyjne słuchanie audiobooków (np. lektur szkolnych).

CocosEko

Stworzenie prototypu urządzenia służącego do ogrzewania lub schładzania powietrza w budynku.

OPAA 

Internetowa platforma networkingowo-sprzedażowa o zasięgu europejskim, której celem jest promocja artystów oraz umożliwienie im nawiązania profesjonalnych i biznesowych kontaktów

CAReful

Aplikacja mobilna,  która jest jednym z pierwszych rozwiązań walki z problemem wypadków drogowych. Jako odpowiedź na brak poprawy bezpieczeństwa jazdy. Aplikacja oferuje serię kilku krótkich, prostych testów, które pozwolą ocenić gotowość użytkownika do prowadzenia pojazdu.

Platforma rekrutacyjna

Stworzenie zdigitalizowanego rynku usług rekrutacyjnych, w którym uczestniczą firmy (usługobiorcy) oraz duża liczba niezależnych rekruterów (usługodawców) z doświadczeniami w różnych branżach i specjalnościach.

TupTak

Aplikacja mobilna z funkcjonalnościami: – wykrywanie treningu (bieganie, spacer, itp) i zarejestrowanie wymaganego czasu jego trwania  kontrola i systematyczności treningów (bilans spełnienia wymagań) – z możliwością naliczania zniżek u partnerów.

Aplikacja żywieniowa dla psów

Aplikacja -rozwiązanie problemu związanego z niewystarczającą wiedzą właścicieli dot. odpowiedniego żywienia psów (i kotów)

ToysSharing

Portal wymiany skierowany do rodziców, gdzie będzie można sprzedać, wymienić, ubrania, zabawki, książki etc. Część przychodu będzie przekazywana w formie darowizny określonej Fundacji na cele związane z pomocą dla dzieci potrzebujących z Domów Dziecka, z Rodzin Zastępczych, czy będących w rodzinach objętych pomocą społeczną.